• Przenośny knotowy piecyk naftowyToyotomi Zibro GEAR MISSION RS-GER23G 2,3kW
Symbol: 18406742919
929.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
DPD pobranie 0
Inpost pobranie 0
DHL pobranie 0
Orlen pobranie 0
DPD 0
DPD Pickup 0
INPOST 0
INPOST Paczkomaty 0
DHL 0
DHL POP 0
ORLEN 0
ORLEN Paczka 0
POCZTEX 0
Dostępność Mało
Zamówienie telefoniczne: 511966227
Zostaw telefon
image
Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i paliwa Toyotomi/Zibro.
image
GEAR MISSION RS-GE23 (G)
Piecyk knotowy Toyotomi RS-GE23 (kolor zielony) posiada pojedynczy palnik o mocy grzewczej 2,25 kW. Zapewnia czyste, wydajne i ekonomiczne ciepło bez konieczności wykonywania instalacji. Jego bezkominowy system spalania wymaga jedynie czterech baterii do zapłonu, co czyni go niezwykle prostym w obsłudze. Zaprojektowany do ogrzewania pomieszczeń o kubaturze do 80 m³, RS-GE23 jest wyposażony w liczne funkcje bezpieczeństwa, oferując bezpieczne, wygodne i wysoce efektywne rozwiązanie grzewcze.
Lub jako awaryjne źródło ogrzewania.
  • Moc grzewcza: 1,91–2,25 kW
  • Odpowiednia wielkość pomieszczenia: 10–15 m² / 35–80 m³
  • Zużycie paliwa: 0,186–0,219 l/h
  • Czas pracy: 16,4–19,4 godz. (zależnie od ustawień)
  • Pojemność zbiornika: 3,6 litra
  • Wymiary (szer. × głęb. × wys.): 422 × 330 × 446 mm
  • Waga (netto): 6,6 kg (brutto: 7,5 kg)
  • Paliwo: Nafta (Petroleum)
  • Certyfikacja: CE
  • Warianty: RS-GER23 T (brązowy) lub RS-GER23 G (zielony) – technicznie identyczne
  • Gw: 4 lata
  • Dodatkowe akcesoria jak pokrowce kratki stojaki dostępne na jesieni 2026.
ZALETY PIECYKA:
  • nie wymaga prądu,
  • nie wymaga komina,
  • prosta konstrukcja,
  • wymienny zbiornik
ZASILANIE PIECA
  • Toyotomi Plus lub TOSAINE
  • Paliwo najwyższej jakości.
  • Gwarantowana najwyższa wydajność oraz długa trwałość pieca.
  • Zapewnia idealny stosunek ceny do jakości.
Nowoczesny wzór
Nie jest wymagana instalacja kominowa czy dodatkowa wentylacja.
Idealny na zewnątrz i do wnętrz
Dedykowane akcesoria
Wyjmowany zbiornik na paliwo
Piecyki Toyotomi GEAR MISSION RS-GE23
Pierścień deodoryzujący
Automatyczne wyłączanie po uderzeniu
Ręczna pompka syfonowa
Informacje dodatkowe
  • Moc grzewcza min.: 1,91 kW
  • Moc grzewcza maks.: 2,25 kW
  • Odpowiednia powierzchnia: 10 – 13 m²
  • Odpowiednia kubatura: 35 – 80 m³
  • Zużycie paliwa min.: 0,186 l/godz.
  • Zużycie paliwa maks.: 0,219 l/godz.
  • Czas pracy min.: 16,40 godz.
  • Czas pracy maks.: 19,40 godz.
  • Waga netto: 6,6 kg
  • Waga brutto: 7,5 kg
  • Wymiary urządzenia: 422 x 330 x 446 mm
  • Wymiary opakowania: 462 x 368 x 495 mm